Strona główna
Aktualności
Co nowego w szkole?Zakończenie roku szkolnego
- 26.06.2026
Koniec roku szkolnego to szczególny czas. Za nami dwa dni niezwykłych uroczystości. W czwartek odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych, a w piątek zakończenie roku klas 1-7. Oba wydarzenia miały podniosły nastrój i niezwykłą atmosferę.
10W czwartek ósmoklasiści pożegnali się z naszą szkołą. Odebrali świadectwa, nagrody, stypendia i po raz ostatni zasiedli jako uczniowie w sali gimnastycznej. Oprócz nich, nauczycieli i rodziców na uroczystości obecny był burmistrz dzielnicy Włochy pan Jarosław Karcz, który wręczył najlepszej uczennicy Pióro Burmistrza za dotychczasowe osiągnięcia. Pani dyrektor Tamara Marczak-Rakowiecka wręczyła nagrodę Primus Inter Pares uczniowi klasy ósmej z największymi szkolnymi sukcesami. Laureaci Złotych Przepiórek zostali nagrodzeni piórami oraz wyjątkowymi statuetkami przez przewodniczącego Rady Rodziców pana Szymona Bulwana. Dziękowaliśmy również
- Zakończenie roku szkolnego: Czytaj więcej
Start akcji "Lato w Mieście"
- 26.06.2026
- Start akcji "Lato w Mieście": Czytaj więcej
Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
- 21.06.2026
- Zakończenie roku szkolnego 2025/2026: Czytaj więcej
Spotkanie z Panem Andrzejem Poczobutem
- 12.06.2026
Dzisiaj w naszej szkole odbyło się wyjątkowe spotkanie z Panem Andrzejem Poczobutem, dziennikarzem, publicystą oraz działaczem polskiej mniejszości na Białorusi. Było to niezwykle ważne wydarzenie, które pozwoliło uczniom spojrzeć na historię nie tylko przez pryzmat podręczników, lecz także przez doświadczenia człowieka będącego świadkiem i uczestnikiem współczesnych wydarzeń o znaczeniu historycznym.
- Spotkanie z Panem Andrzejem Poczobutem: Czytaj więcej
1 miejsce - Rowerowy maj 2026
- 10.06.2026
- 1 miejsce - Rowerowy maj 2026 : Czytaj więcej
Zapraszamy na zebrania z rodzicami
- 01.06.2026
Zapraszamy wszystkich rodziców klas 1-8 na zebrania z rodzicami o godz. 18:10.
Przed zebraniami o godz. 17:00 w małej sali gimnastycznej odbędzie się spotkanie z przedstawicielką Fundacji Instytutu Cyfrowego Obywatelstwa w ramach projektu "Warszawa chroni dzieci w sieci" - bardzo polecamy to spotkanie.
- Zapraszamy na zebrania z rodzicami: Czytaj więcej