• Godziny pracy

Regulamin biblioteki szkolnej

Szkoły Podstawowej nr 66

im. Ks. Juliana Chrościckiego w Warszawie

1. Z biblioteki mogą korzystać wszyscy uczniowie, nauczyciele, i  pracownicy szkoły.
          2. Biblioteka udostępnia swoje zbiory  zgodnie z kalendarzem  pracy  szkoły w wyznaczonych godzinach.
          3. W bibliotece należy zachować ciszę; nie wolno jeść i używać telefonów komórkowych.
          4. Czytelnicy odpowiadają materialnie za zniszczoną lub zagubioną  książkę (po uzgodnieniu z bibliotekarzem należy odkupić książkę lub zwrócić jej koszt).
          5. Z końcem roku szkolnego wszystkie książki muszą być zwrócone do biblioteki.  Wypożyczenie na wakacje jest możliwe  po uzgodnieniu  z bibliotekarzem.
          6. Jednorazowo można wypożyczyć  3 książki na okres 1 miesiąca;  lektury zwracamy do biblioteki po omówieniu.
          7. Z komputerów mogą korzystać wszyscy uczniowie naszej szkoły.
          8. Maksymalny czas pracy przy stanowisku komputerowym to 1 godz.
          9. Komputer obsługuje 1 uczeń.
          10. Nie można korzystać z komputerów w czasie przerw międzylekcyjnych .
          11. Po zakończeniu pracy komputer zostawiamy włączony na stronie startowej.