• Zajęcia otwarte dla przedszkolaków pod hasłem "Po łące biega lato"

Just dance w świetlicy

Robimy bransoletki

Dziękujemy Radzie Rodziców za wspaniałe prezenty z okazji Dnia Dziecka.

Zapraszamy do obejrzenia:

Jak lubimy spędzać czas

Uczennice i uczniowie klasy 1c w czasie zajęć świetlicowych przygotowali książeczkę online  o tym, co lubią robić w wolnym czasie. Zachęcamy do obejrzenia i przeczytania ich pracy:

Szanowni Państwo, aplikacja z której korzystały pierwszaki przy tworzeniu tej książeczki, jest anglojęzyczna. To sprawia, że w zamieszczonej tu wersji zamienia niektóre wyrazy. Na pewnych stronach tekst może nie być logiczny.

Święta Majowe

Prace z recyklingu

Koncert Wielkanocny

Zapraszamy do obejrzenia:

Już jest Wiosna !

Za oknami możemy podziwiać uroki tak długo wyczekiwanej przez nas wiosny. Z okazji rozpoczęcia kolejnej pory roku, uczniowie klasy 2B w ramach zajęć świetlicowych przygotowali prace graficzne przedstawiające przyrodę budzącą się z zimowego snu. Poniżej przedstawiamy efekty ich pracy!!!

Wiosenne inspiracje

Grafiki

Pozostałe grafiki 1c:   https://wakelet.com/wake/mfb7FshC34W2ZGSFYBuiw

Świetlicowy Konkurs "Koty, kotki, koteczki"

Warsztaty plastyczne - "Zwierzaki cudaki"

08.02.2023 r. odbyły się warsztaty plastyczne pt. Zwierzaki cudaki. Dzieci z grupy VI wraz ze swoimi rodzicami wykonały wspólnie kilkanaście kolorowych postaci różnych zwierząt. Talenty plastyczne dzieci i rodziców można podziwiać w naszej galerii prac.

A po balu...

...bawimy się w ubieranie dzieci w stoje karnawałowe

Karty Grabowskiego - tabliczka mnożenia

Projekt Legendy Polskie

Karmnik

Wizyta w Dziennym Domu Pomocy - występ artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dzieci z grupy VI przedstawiły inscenizację "O dwunastu miesiącach". Zaśpiewały piosenki dla babci i dziadka, złożyły okolicznościowe życzenia i przekazały podopiecznym Domu własnoręcznie wykonane laurki. Gospodarze przygotowali dla dzieci słodki poczęstunek.

W świetlicy nie jest nudo

Grupa trzecia świetliczaków ciekawie spędza czas po lekcjach. Jedne z ostatnich zajęć dotyczyły zimowego dokarmiania zwierząt. Rozmawialiśmy o tym, że trzeba to robić mądrze i systematycznie. Dzieci podały wiele cennych zasad dokarmiania. Na koniec wykonały pracę plastyczną – ptaki w karmniku. Ćwiczyliśmy też koncentrację uwagi, uważność i umiejętność słuchania bawiąc się kartami „Ja mam – kto ma?”. Na zdjęciach widać, że było dużo zabawy!

Zimowe inspiracje

Zimowe miasteczko

Świetlicowy Konkurs "Bombka Bożonarodzeniowa"

Świąteczny czas

Świąteczne Warsztaty Origami

Koncert Kolęd Oraz Upominki Dla Podopiecznych Z Dziennego Domu Pomocy

Nasza książeczka "Las i jego mieszkańcy"

Dzieci z grupy III (kl. 1c) realizując temat "Książka na długie wieczory" rozmawiały o twórcach książek, różnych osobach zaangażowanych w tworzenie, wydawanie i udostępnianie książek. Było też słuchanie czytanej przez nauczyciela książki. Na zakończenie cyklu zajęć dzieci stworzyły online książeczkę same wybierając jej tematykę. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej książeczki:

Karty Grabowskiego

Kosmiczne Podróże

Światowe Dni Origami

Nasze zdrowie

Klasa 1c w czasie zajęć świetlicowych rozmawiała na temat zdrowia. Wykonaliśmy doświadczenie, które pozwoliło nam zrozumieć, jak ważne jest mycie rąk mydłem. Utrwalaliśmy też nasze wiadomości o zdrowiu rozwiązując różne zadania na tablicy multimedialnej.

Jesienne inspiracje

Koralikowe cudeńka

Na zajęciach świetlicowych dzieci tworzyły obrazki z koralików. Ćwiczyły przy tym motorykę małą, koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację uwagi. A przy okazji świetnie się bawiły. Powstałe prace dzieci zabrały do domów.

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny "Wirtualne Podróże"

Dzień Gier Planszowych