• Michel Moran naszym gościem

• 28 marca w naszej szkole gościł słynny restaurator p. Michel Moran wraz z małżonką p. Haliną Moran.

W spotkaniu uczestniczyła Dyrektor Szkoły p. Tamara Marczak-Rakowiecka oraz klasy 3b i 4c z nauczycielami.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i, dzięki Mistrzowi, wesołej atmosferze.

• Konferencja "Autyzm - wiedzieć więcej"

• Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pt.  "Autyzm - wiedzieć więcej". Konferencja powstała w porozumieniu Dyrektorów i nauczycieli specjalistów ze Szkoły Podstawowej nr 66, Szkoły Podstawowej nr 87 oraz Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 22. Podczas niej wystąpią niezwykli goście. Konferencja odbędzie się w formie stacjonarnej. Szczegóły znajdują się poniżej .Zapraszamy do zapisów! Liczba miejsc ograniczona. Udział jest bezpłatny.

• Międzyklasowy Turniej "Uzależnienia XXIw. - co o nich wiemy?"

• W dniu 2 marca w naszej szkole odbył się szkolny międzyklasowy turniej wiedzy dla uczniów klas
            IV-VIII pt. „Uzależnienia XXI w. – co o nich wiemy?”

Nagrody można było zdobyć w dwóch kategoriach:  kategoria pierwsza - test wiedzy; kategoria druga - plakat dotyczący profilaktyki uzależnień.

Po 2,5 godzinnej, zaciętej i emocjonującej rozgrywce udało nam się wyłonić zwycięzców w teście wiedzy!

Miejsce 1 – klasa 7b

Miejsce 2 -  klasa 5b

Miejsce 3 – klasa 6b

Poziom wiedzy uczestników przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Wyrazy uznania dla wszystkich reprezentantów klas.

Komisja składająca się z niezależnych członków, niebędących wychowawcami ani nauczycielami współorganizującymi w klasach 4-8, niemalże jednogłośnie zdecydowała, że nagroda w drugiej kategorii należy się klasie 5a.

Plakaty można oglądać na tablicach znajdujących się na pierwszym i drugim piętrze szkoły.

Zgodnie z regulaminem, w ramach nagrody, klasy 7b oraz 5a będą mogły iść do kina na wybrany przez siebie film.

Serdecznie gratulujemy!

Organizatorki turnieju

Anna Brodowska, Magdalena Gelios, Aleksandra Sycik, Dorota Sieczko, Magdalena Małachwiejczyk, Karolina Zając, Monika Kudelska, Ela Bielska, Agnieszka Jędrzejczak

Dodatkowo, chciałyśmy serdecznie podziękować nauczycielom w-fu za udostępnienie i pomoc
            w przygotowaniu sali gimnastycznej.