• Warszawa Talentów

• Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!

W roku szkolnym 2021/2022, w ramach projektu „Warszawa Talentów – rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m.st. Warszawy”, został utworzony w naszej szkole Punkt Informacji i Kariery (PIK).

Z konsultacji w PIK korzystali dotąd głównie Uczniowie klas VII i VIII zainteresowani przygotowaniem się do świadomego wyboru dalszej ścieżki edukacyjno-zawodowej, ale również rozwijaniem własnych predyspozycji i zainteresowań.

W bieżącym roku szkolnym działalność punktu informacji jest kontynuowana, a konsultacje odbywają się w poniedziałki, w sali nr 6, w godz. 14:30-16:55. Osoby zainteresowane takimi spotkaniami proszę, aby kontaktowały się ze mną osobiście lub poprzez Dziennik Librus. Szczegółowe informacje i regulamin projektu w załączniku.

Paweł Smyk – koordynator PIK

REGULAMIN_PROJEKTU_WT(1).docx