• Archiwum 2017/2018

• Uczniowie klasy 1a – czytelnikami szkolnej biblioteki

Od 10 listopada 2017r. do czytelników naszej  biblioteki dołączyli uczniowie klasy 1a.

Podczas pierwszego spotkania w bibliotece dzieci poznały regulamin, najważniejsze zasady korzystania z księgozbioru bibliotecznego i wypożyczyły pierwsze książki.

Cała Polska czyta dzieciom

25 października 2017r.

Pierwsze spotkanie na wspólnym czytaniu. Dzisiaj chłopcy z klasy 5c czytali swoim młodszym kolegom z klasy 3a „Cudaczka wyśmiewaczka” Julii Duszyńskiej.

8 listopada 2017r.

Dzisiaj odwiedził nas tata Hani Wanzke z klasy 2a. Czytał nam baśń Jana Chrystiana Andersena „Brzydkie kaczątko”.

Turniej JEDEN Z DZIESIĘCIU

11,18 października

Turniejem wiedzy ogólnej dla uczniów klas trzecich „Jeden z dziesięciu” rozpoczęliśmy akcję  głośnego czytania dzieciom. Początek akcji tradycyjnie m a miejsce w październiku – Miesiącu Bibliotek szkolnych.

Przygotowanie i prowadzenie turnieju to zasługa naszego Samorządu Szkolnego.
          Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą. Zwycięzcami zostali :

1. Dominika
          2. Marcel
          3. Franciszek

Na wspólnym głośnym czytaniu będziemy się spotykać przez trzy najbliższe miesiące. Mamy nadzieję, że do udziału w tym przedsięwzięciu zachęcimy rodziców i naszych nauczycieli.