• TO(działa)MY!

• Drodzy Uczniowie!

W tym miejscu będziemy umieszczali treści związane z projektem "TO(działa)MY!"
          o którym więcej informacji znajduje się w informacjach z roku szkolnego 2020/2021.

No to zaczynaMY!

Drodzy Uczniowie!

Tym razem wracamy z propozycją ciekawych pozycji filmowych dla młodszych i starszych uczniów. Staraliśmy się podać takie tytuły, które można obejrzeć bez wychodzenia z domu. Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu a część z nich skłoni Was do refleksji.

Udanego seansu. :)

Polecajka_-_filmy.pdf

Drodzy Uczniowie!

W ostatnim czasie zajęliśmy się poszukiwaniami ciekawych książek, seriali i lektur do których moglibyście zajrzeć i które moglibyście obejrzeć w te mroźne zimowe popołudnia i wieczory. Mamy nadzieję, że każdemu uda się znaleźć coś dla siebie
          a jeśli tak się nie stanie, to prosimy o nadsyłanie nam dalszych propozycji!

Poniżej znajduje się link do listy książek. Miłej lektury!

Polecajka - książki.pdf