• Wasze prace/Galeria

• Co nam w duszy gra!

Drodzy Uczniowie, serdecznie dziękujemy za otrzymane prace. Można je obejrzeć na tablicach na 1 piętrze, między salami 25 i 29. Zdjęcia wstawiamy również tutaj. Życzymy dalszych inspiracji!

DZIEŃ PUPILA

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo!

Po raz kolejny nie zawiedliście! Dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia Waszych pupili. Jesteśmy bardzo wdzięczni za każdą wiadomość. Cieszy nas, gdy nasze akcje są przez Was tak dobrze odbierane. Tymczasem zapraszamy do oglądania! :)

Niepodległa słowami malowana

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy nagrodzone prace konkursowe. Autorom serdecznie dziękujemy i życzymy nieustającej weny twórczej oraz dalszego zapału do udziału w konkursach.

Wiersz_Jasper.pdf

Wiersz_Milena.pdf

Wiersz_Jeremi.pdf

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w akcję "Uchwyć flagę". Bardzo się cieszymy na tak duży odzew. smiley
          Poniżej przedstawiamy kolaże powstałe z nadesłanych zdjęć. Miłego oglądania! smiley