• Kulinarne ABC

• To nowa propozycja szkolnego Wolontariatu skierowana do naszych uczniów.

Podczas comiesięcznych spotkań pragnijmy  spędzać czas na poznawaniu, gotowaniu i smakowaniu przygotowywanych  wspólnie potraw.  Proponujemy choć na chwilę stać się kucharzami, cukiernikami  i spróbować swoich sił w dziedzinie kulinarnej.

Za nami pierwsze spotkanie, podczas którego 20 młodych uczniów zamieniło się w cukierników i upiekło jakże smaczne babeczki w 4 smakach – jagodowym, czekoladowym, piernikowym i marchewkowym.. to było prawdziwe „babeczkowe szaleństwo”.

Zaangażowanie, pomysłowość, otwartość i radość dzieciaków  pokazuje, że warto wspólnie z nimi działać, proponować nowe aktywności.