Zosia K. uczennica kl. 8d już po raz kolejny uzyskała stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II adresowane są do uczniów i studentów uczących się w Warszawie, którzy mimo trudnych warunków materialnych, zdrowotnych bądź rodzinnych mają dobre wyniki w nauce oraz osiągają sukcesy naukowe, artystyczne, sportowe lub angażują się w różnorodne działania społeczne. To inicjatywa, której początki sięgają 2005 roku.
Stypendia to nie tylko wsparcie finansowe, ale także autorski program edukacyjny, który umożliwia jego uczestnikom wszechstronny rozwój, zapewnia im możliwość realizowania własnych pomysłów, pobudza do podejmowania nowych wyzwań i stawiania sobie ambitnych celów.
Zosia łączy naukę (średnia na koniec roku 6.0) ze szkoła muzyczną i treningami akrobatyki. We wszystkich tych dziedzinach osiąga sukcesy. Znajduje również czas na działalność wolontariacką.
Duża kultura osobista, wdzięk, odpowiedzialność i skromność - to właśnie Zosia.
Gratulacje dla Zosi i jej rodziców.