• 83.rocznica napaści sowieckiej

• W dniu 16.09.2022 r., w przeddzień 83. rocznicy sowieckiej agresji na Polskę, delegacja uczniów naszej szkoły wraz z opiekunem uczestniczyła w obchodach rocznicowych przy pomniku Poległym i Pomordowanym na Wschodzie w Warszawie. W opinii uczniów oddelegowanych na tę uroczystość była to wspaniała lekcja historii i patriotyzmu. Serdecznie dziękujemy młodzieży za godne reprezentowanie naszej szkoły podczas obchodów rocznicowych.
            Paweł Smyk

• Warszawa Talentów

• Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!

W roku szkolnym 2021/2022, w ramach projektu „Warszawa Talentów – rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m.st. Warszawy”, został utworzony w naszej szkole Punkt Informacji i Kariery (PIK).

Z konsultacji w PIK korzystali dotąd głównie Uczniowie klas VII i VIII zainteresowani przygotowaniem się do świadomego wyboru dalszej ścieżki edukacyjno-zawodowej, ale również rozwijaniem własnych predyspozycji i zainteresowań.

W bieżącym roku szkolnym działalność punktu informacji jest kontynuowana, a konsultacje odbywają się w poniedziałki, w sali nr 6, w godz. 14:30-16:55. Osoby zainteresowane takimi spotkaniami proszę, aby kontaktowały się ze mną osobiście lub poprzez Dziennik Librus. Szczegółowe informacje i regulamin projektu w załączniku.

Paweł Smyk – koordynator PIK

Po więcej informacji zapraszam do zakładki: DORADZTWO ZAWODOWE

• SPOT Naukowa i SPOT Rybnicka

• Prowadzona jest nowa rekrutacja w obu placówkach wsparcia dziennego (na ul. Rybnickiej 25 i ul.Naukowej 4)

Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym od 6 do 18 roku życia.

Wychowankom placówek oferujemy:

1. opiekę od godziny 13 do godziny 19 od poniedziałku do piątku
            2. wsparcie edukacyjne, pomoc w lekcjach
            3. co najmniej jeden ciepły posiłek w placówce
            4. zajęcia rozwijające zainteresowania, plastyczne i ruchowe.
            5. zajęcia specjalistyczne grupowe i indywidualne:
            • zajęcia z logopedą,
            • konsultacje psychologiczne dla dzieci i rodziców,
            • grupowe zajęcia socjoterapeutyczne,
            • TUSy

Zapis do placówek jest finansowany ze środków urzędu dzielnicy Włochy i jest dla rodziców i opiekunów całkowicie bezpłatny.

• Szkoły Pełne Talentów

• Nasza szkoła dołączyła do programu Szkoły Pełne Talentów.

Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu, odebrać TALENCIAKI za każde wydane na zakupy 50 zł (w zakupach musi znaleźć się owoc lub warzywo) i w formie papierowej przekazać szkole lub zeskanować kod i przekazać punkty na konto szkoły. Zapraszamy wszystkich do zabawy i wspierania akcji, dzięki której szkoła może pozyskać nagrody wspierające edukację i zabawę. Akcja trwa od 5 września do 18 listopada.